NEPŘEHLÉDNĚTE: Wellness v ceně pobytu! Skvělá poloha!

Skipas: Lyžařská permanentka není zahrnuta v ceně pobytu a klienti si ji kupují sami na místě. Informace a veřejné ceny najdete u popisu střediska.

Místo pobytu a poloha: Flattach (700 m) – obec na úpatí nejjižněji položené ledovcové lyžařské oblasti Rakouska – Mölltalského ledovce. Od údolní stanice metra je zhruba 8 km, z místa je pravidelná skibusová doprava. Dům je situovaný na klidném slunném místě v místní části Ausserfragant, zastávka skibusu 200 m, obchody, restaurace, bankomat v docházkové vzdálenosti..
Všechny apartmány jsou  vybaveny rychlovarnou konvicí, kávovarem, ručníky a osuškami, utěrkami a ložním prádlem.V apartmánovém domě k dispozici vlastní wellness centrum se saunou, infračervenou kabinou a relaxační místností, denně od 17 do 19 hodin v ceně pobytu. Vyhřívaná lyžárna, apartmány od 2 do 11 osob:Typ A: pro 2–3 os., 1pokojový, velká obývací kuchyně s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a přistýlkou pro 1 osobu, sprcha/WC, Sat-TV. Typ B: pro 4–5 os., s balkonem nebo terasou, velká obývací kuchyně s rozkládacím gaučem pro 2 os., 1x ložnice s 2 nebo 3 lůžky, sprcha/WC, předsíň, Sat-TV. Typ C: pro 6-8 os., s velkým balkonem nebo terasou, velká obývací kuchyně s rozkládacím gaučem pro 2 os., 2x ložnice se 2 nebo 3 lůžky, sprcha/WC, předsíň, Sat-TV. Typ C LUXE: pro 4-6 os.: s jedním dvoulůžkovým pokojem s balkonem a jedním pokoj em s palandou, velká kuchyň s myčkou, rozkládací gauč pro 2 osoby, balkon, koupelna se sprchou a vanou, dvojité umyvadlo a WC, další toaleta s umyvadlem, satelitní TV, předsíň.Typ D: pro 9-11 osob s dvoulůžkovou ložnicí s balkónem, 1x 4lůžkové ložnice s dvoulůžkem a patrovou postelí, ložnice s palandou a přistýlkou, velmi prostorným obývacím pokojem s pohovkou rozložitelnou na dvojlůžko, balkónem, koupelna se sprchou a vanou/WC. Další koupelna se sprchou/WC. SAT-TV a parkování u objektu zdarma.
Vlastní s možností vaření ve vybavené kuchyňce.
Vlastní