NEPŘEHLÉDNĚTE: Zastřešené parkování v ceně pobytu!

Skipas: Lyžařská permanentka není zahrnuta v ceně pobytu a klienti si ji kupují sami na místě. Informace a veřejné ceny najdete u popisu střediska.

Místo pobytu a poloha: Flattach (700 m) – obec na úpatí nejjižněji položené ledovcové lyžařské oblasti Rakouska – Mölltalského ledovce. Od údolní stanice metra je zhruba 8 km, z místa je pravidelná skibusová doprava. Dům je situovaný na klidném slunném místě vedle silnice vedoucí na ledovec (6 km), zastávka skibusu 300 m od domu.
K dispozici apartmány pro 2-4 osoby (cca 45 m2) Typ A, pro 4-5 osob (cca 46-49 m2) Typ B, C a apartmán pro 7-10 osob (cca 110 m2) Typ D. Všechny apartmány jsou vybavené ledničkou, mrazničkou, sporákem se zapékací troubou, dřezem, myčkou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, dále kabelová TV, sprcha/WC, fén, ložní prádlo a ručníky. Parkování: u objektu zdarmaApartmán Typ A (42 m2): 2-5 osob, 1x ložnice s 2lůžkem a 1lůžkem, 1x obývací kuchyně s rozkládacím gaučem na 2lůžko a s plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně myčky nádobí, koupelna (sprcha/WC), předsíň, terasa nebo balkon, kryté parkovací místo.Apartmán Typ B (46 m2): 2-5 osoby, 1x ložnice s 2lůžkem a rozkládcím gaučem nebo palandou nebo 1lůžkem, 1x obývací kuchyně s rozkládacím gaučem a s plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně myčky nádobí, koupelna (sprcha/WC), předsíň, terasa nebo balkon, kryté parkovací místo.Apartmán Typ C (55 m2): 2-5 osob, 1x ložnice s 2lůžkem a 1lůžkem, 1x ložnice s dvěma lůžky, obývací kuchyně s plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně myčky nádobí, koupelna (sprcha/WC), předsíň, terasa, kryté parkovací místo.Apartmán Typ D (110 m2): 7-10 osob, dvoupatrový apartmán s 5x dvoulůžkovou ložnicí, dvěma koupelnami, plně vybavenou kuchyní včetně myčky nádobí, dvěma předsíněmi, terasou se zahradním nábytkem a dvěma krytými parkovacími místy.
Vlastní s možností vaření ve vybavené kuchyňce.
Vlastní